Ļoti sekmīgi aizvadīta VII Latvijas jaunatnes Olimpiāde.
82 pašvaldību un 2803 sportistu vidū Cēsu vārdu aizstāvēja vairāk nekā 80 jauniešu.
Atbilstoši Latvijas jaunatnes Olimpiādes nolikumam, kurš ierobežo dalībnieku vecumu Cēsu pilsētas Sporta skola tika pārstāvēta sekojošos sporta veidos:
· VOLEJBOLĀ zēnu komanda ( 1999.-2000. g. dz.+2 dalībnieki 2001.g.dz.
· FLORBOLĀ zēnu komanda ( 2000.-2002.g.dz.),
· FUTBOLĀ zēnu komanda (2001./2002.g.dz.),
· PLUDMALES volejbolā ( 2000.-2001.g.dz.) meiteņu un zēnu komanda
· VIEGLATLĒTIKĀ ( 2001.-2002.g.dz.) meitenes un zēni
· ORIENTĒŠANĀS sportā ( 1999.-2002.g.dz.) zēni
· BASKETBOLĀ ( 2002. un 2003.g.dz.) 3X3 zēnu un meiteņu komanda
Cēsu novada komandā tika iekļauti arī individuāli sportisti MTB RITEŅBRAUKŠANĀ, TENISĀ un FLORBOLA meiteņu komanda
LEPOJAMIES! Olimpiskajā sešniekā tika 6 sporta veidi no 9 pārstāvētiem.
ZELTS- ORIENTĒŠANĀS stafetes jauniešu komandai- Gustavs Dravants, Kārlis Neimanis, Rihards Knēts, TRENERI - Igors Bužs, Agris Peipiņš
ZELTS- VOLEJBOLA jauniešu komandai -Mārtiņš Liniņš, Rihards Lazdiņš, Artūrs Alberts Krams, Kristaps Platačs, Lauris Lauciņš. Uldis Elksnis, Heinrihs Eglīte, Mārcis Mičulis, Jēkabs Dzenis, Kristofers Kaņeps, Ralfs Jansons, Artis Dricka, treneri -Ģirts Mārtiņsons, Māris Krams
BRONZA- MTB/ RITEŅBRAUKŠANĀ – Rodžers Petaks
4. vieta “Lekrings” FLORBOLA meiteņu komandai- treneris Ē .Bauers
5. vieta FLORBOLA jauniešu komandai - treneri- Ingus Laiviņš, Andris Rajeckis
5. vieta PLUDMALES VOLEJBOLA meiteņu pārim- Katrīna Riemere/ Klaudija Tijāre, trenere- Janīna Kalniņa
6. vieta VIEGLATLĒTIKĀ / DISKA MEŠANĀ- Jānis Mārtiņs Gruzdiņš, treneris -Māris Urtāns
Pārējie rezultāti INDIVIDUĀLAJOS SPORTA VEIDOS:
VIEGLATLĒTIKAS DISCIPLĪNĀS:
stafetes skrējienā meiteņu komandai- 11. v. A.A. Ravina, D. Namniece, B.A Urbanoviča, D.D. Brūvere,
100m/b 15.v. J. Mūrniece,
200m skrējienā- 21.v. D. Namniece, 27.v. A.A. Ravina,
400m skrējienā- 12.v. M. Petrovs, 27.v. D.D. Brūvere, 39.v. R. Lācis,
800m skrējienā- 7.v. M. Petrovs, 14.v. D.D. Brūvere,
Tāllēkšanā- 23. v. J. Mūrniece,
Lodes grūšanā- 17.v. M. J. Gruzdiņš.
Prieks par vieglatlētiem, kuri šajās sacensībās laboja savus personīgos rekordus.
ORIENTĒŠANĀS SPORTĀ vidējā distancē:
10.v. G. Dravants,
11.v. K. Neimanis,
17. v. R. Knēts,
25. v. M. Platacis
KOMANDU SPORTA VEIDOS:
FUTBOLĀ- 8. vieta
3x3 BASKETBOLĀ- meiteņu kom.- 10.v. , zēnu kom.- 13. vieta
PLUDMALES VOLEJBOLĀ /zēni/- 13. vieta